Nasz pełny asortyment


Kanalizacja wewnętrzna

Oferujemy pełną gamę produktów do budowy systemów odprowadzających ścieki z budynków. Postaw na elementy nowoczesne, ekologiczne oraz spełniające parametry ochrony akustycznej.

Zobacz więcej

Instalacje do wody

Rury, złączki, otuliny, wodomierze – u nas znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do budowy kompletnej instalacji wodnej wewnątrz budynków.

Zobacz więcej

Instalacje do ogrzewania

Szukasz taniego w użytkowaniu, ekologicznego i jednocześnie wydajnego systemu ogrzewania? U nas znajdziesz wiele możliwości.

Zobacz więcej

Stal nierdzewna

Obojętna biologicznie, odporna na korozje i wysokie temperatury, łatwa w czyszczeniu – taka jest oferowana przez nas, najlepsza na rynku, stal nierdzewna.

Zobacz więcej

Systemy zamocowań

Jeśli już wybrałeś najlepszy system instalacji wewnętrznej, wybierz też najlepszy sposób jej montażu. Nasze rozwiązania pozwolą na montaż w każdych warunkach.

Zobacz więcej

Wyposażenie kotłowni

Najlepsze systemy wewnętrzne potrzebują najlepszego „centrum dowodzenia”, czyli kotłowni. U nas znajdziesz pełne ich wyposażenie.

Zobacz więcej

Wentylacja i Rekuperacja

Każdy obiekt potrzebuje wentylacji, w najnowocześniejszych stosuje się wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Dzięki naszym produktom oszczędzisz nawet 50% kosztów ogrzewania.

Zobacz więcej

Systemy rynnowe

W Polsce coraz częściej dochodzi do krótkich, ale bardzo gwałtownych opadów deszczu. Dzięki oferowanemu przez nas rozwiązaniu odprowadzisz 100% wody deszczowej.

Zobacz więcej

Instalacje przeciwpożarowe

Jeśli budujesz system przeciwpożarowy, pamiętaj, by był jak najbardziej optymalny. U nas znajdziesz tylko takie rozwiązania.

Zobacz więcej

Wpusty dachowe i tarasowe

Zastanawiasz się, w jaki sposób odnowić płaski dach lub taras? Zdecyduj się na proponowane przez nas produkty.

Zobacz więcej

Grzejniki i armatura grzejnikowa

U nas znajdziesz szeroką ofertę grzejników. Proponujemy także zestawy kompletnego ich wyposażenia.

Zobacz więcej

W razie pytań prosimy o kontakt

kontakt z nami